Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Lipiec 22 2018 20:24:41
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 2
Najnowszy Użytkownik: JerremyPam
Feromony męskie w wysublimowanej sztuce uwodzenia
W dzisiejszych czasach nie ma już „fachowych” uwodzicieli, zamiast nich za to są pewni siebie faceci, którzy podrywanie z niewiastami uważają za swego rodzaju sztukę. Nie zawsze poszukują oni połowicy na stałe, uważają albowiem, że na to nadejdzie jeszcze czas. Być może to właśnie oni są pisarzami rozlicznych poradników typu „Jak spowodować, by kobieta pokochała cię od pierwszego wejrzenia?” i być może to oni mogą sporo powiedzieć o problemie faktycznej skuteczności feromonów męskich w sztuce flirtu i rozmowy.

Feromony męskie jako wabik


Kiedy stosuje się feromony metodycznie, można zauważyć, że ich funkcjonowanie to w wyższym stopniu drugi plan niż jakiś istotny bodziec do nagłego przemienienia się w dzikiego demona seksu. Bez podjęcia odpowiedniej działalności, solidnych starań oraz wykazania się własnymi zręcznościami rozmowy, feromony same nie „upolują” nikomu towarzyszki ani jej nie przekonają o tym, że dany pan jest pozytywną jednostką. Zastosowanie specyfiku z feromonami, na przykład nadzwyczaj znanym androstadienonem, jest bardzo funkcjonalnym magnesem i punktem zaczepienia w dowolnej akcji mającej na celu zaczęcie bliższej znajomości. Taki lep w wielu przypadkach jednakowoż jest tym, czego brakuje w kontaktach żeńsko-męskich oraz jeżeli tylko zaistnieje, w przyszłości toczy się już „z górki”. Do tego akuratnie dobrane feromony działają trochę jak narkotyk czy wyselekcjonowana używka, lekko zaburzają zdrowy rozum, a do głosu dochodzi podświadomość. Każdy dialog jest trochę łatwiejszy, gdyż obie jego strony koncentrują się na sobie nawzajem, uważając się za atrakcyjne, godne atencji oraz komplementów. W takich warunkach pojedyncze plusy zaznajomionych postaci wydają się bardziej duże, a niedogodności są lekceważone. Bezproblemowo jest uwodzić… a nawet się zakochać.

Wykorzystanie męskich feromonów w sytuacjach innych niż randka


Uwodzenie nie musi być okrojone do określonych pór i miejsc. Może być biegiem długookresowym, rozciągniętym w czasie. Kupno środka obejmującego feromony męskie w celu użytkowania go codziennie (w minimalnych liczbach) będzie słusznym pomysłem dla tych panów, którzy chcą czuć się w centrum niewieściej uwagi, przyciągać spojrzenia i móc selekcjonować wśród grona zainteresowanych. Albowiem fachowi uwodziciele w naszych czasach są już passe, rodzaj mężczyzny znającego swoją wartość, obdarzonego niekwestionowanym urokiem i niezwykle dystyngowanego, efektywnie podmienił ten przebrzmiały pierwowzór. Jeśli do tego wszystkiego dany pan będzie miał jakąś interesującą pasję, pracę, która sprawia mu rozkosz i plany na życie, z miejsca jest nieprześcigniony. Kupno feromonów (na przykład w sklepie internetowym) w żaden sposób nie powinno popsuć tego wizerunku. Większość sklepów niesłychanie dba o dyskrecję i każda pochodząca od nich paczka wygląda zupełnie zwyczajnie. Do tego wytwórca częstokroć umożliwia gwarancję - jeśli feromony w danym przypadku nie podziałają, zwracane są pieniądze (chodzi bardziej o satysfakcję klientów, niż o faktyczną nieodzowność dokonywania tych zwrotów, albowiem, żadne wyważone nabycie feromonów nie powinno dodać rozczarowań).
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.

Załóż : Własne Darmowe Forum | laptopokazja.pl | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie